מידע לנרשמים בתור ברוקרים למשכנאות

מה זה אומר ברוקר משכנתאות?

במידה ואתם עוסקים בליווי משקיעים, הייתם יזמי השבוע או פשוט יש לכם הכרות עם הרבה לקוחות או תלמידים שמעוניינים לקבל הלוואות בארה”ב לאחר מכרז מקיף של מאות גופי מימון – ויש לכם לקוח שרוצה לקחת משכנתא? הוא מגיע לאתר שלכם, ממלא את טופס הבקשה והוא רשום אצלנו כלקוח שלכם.

מה חשוב לנו בשותפות אתכם?

הגינות
כל לקוח שלכם רשום אצלנו במערכת ותקבלו עליו עמלות על כל הלוואה עתידית – מהנסיון שלנו לנדרים בדרך כלל נותנים עמלה רק להלוואה הראשונה או עם מגבלת זמן.
תוכלו להסיר לגמרי את הלוגו שלנו מהקישור שאתם שולחים ללקוח או הקוד באתר שלכם על ידי הכנסת לוגו חליפי שלכם – הלקוח לא יודע בכלל מי אנחנו לפני מילוי הטופס פניה ככה שלא יוכל לעקוף אתכם.
 
שקיפות
ברישום שלנו כברוקרים של לנדרים אחרים חווינו חוסר שקיפות – לא היה לנו מעקב אחרי התקדמות ההלוואה מתחילתה ועד סופה, ולא קיבלנו את העמלות המגיעות לנו.
אנחנו כאן כדי לשנות בדיוק את מה שהפריע לנו – יש לכם מעקב מלא אחרי התקדמות ההלוואה מתחילתה ועד סופה, ממש כמו ללווה.
 
עמלות
אנחנו מאמינים שהעמלות שמשולמות לכם יהיו על חשבוננו ולא על חשבון הלווה – הלווה ישלם בדיוק אותו דבר אם בא דרככם או ישירות אלינו – אנחנו חולקים מהעמלות שלנו אתכם.
מה שראינו אצל לנדרים אחרים זה שהם מעמיסים את העמלה שלכם לתוך הסגירה של הלקוח – אנחנו לא עושים את זה! אנחנו פשוט מרוויחים פחות.
בשביל להיות אטרקטיביים, העמלות שלנו גם ככה הנמוכות בתעשייה לרווחת הלווה – ואתם שותפים שלנו – אנחנו עושים את כל העבודה ומחזיקים צוות של 14 עובדים במשכורת ומשלמים על מערכות הטכנולוגיה הטובות ביותר לניהול הלוואות – ואתם מקבלים הכנסה פסיבית.
מידת המעורבות שלכם בתהליך ההלוואה היא לשיקולכם – יש לכם גישה בדיוק לאותו פורטל של הלווה שלכם ותוכלו לעשות ריפרש כל יום לראות את סטטוס ההלוואה – בדיוק כמו הלקוח שלכם – ולראות איפה היא עומדת בתהליך ולדעת מתי מגיע לכם כסף.
 
גובה העמלה
1/3 ממה שאנחנו מקבלים – פשוט קל והוגן.
ההוצאות והעבודה עלינו – אתם מקבלים הכנסה נטו על ההפניה.
העמלה נלקחת מאיתנו ולא מועמסת על הלקוח.
 
יש הלוואות – במיוחד הקטנות – שאתם מקבלים יותר מאיתנו במיוחד במקרים בהם ההלוואה מתארכת – אנחנו משלמים משכורות ל 13 אנשי צוות והלוואה שלוקחת יותר זמן עולה לנו מן הסתם יותר כמו כן הצוות שלנו מעבר למשכורת מקבל בונוסים בסגירה וזה יוצא מכיסנו ולא משפיע על מה שאתם מקבלים.
 
איך תדעו כמה אנחנו מקבלים?
אז הכל אצלנו זה שקיפות מלאה ללקוח ולכם – יש באתר שלנו טבלת עלויות ידועה מראש לפי התוכנית של הלווה – רגילה או פרמיום, וגובה ההלוואה.
 
כמו כן בסיום ההלוואה – תקבלו צילום מסך של האיזור ב HUD שמראה את עמלת הברוקר – מה שכתוב שם – אתם מקבלים 1/3 בלי חוכמות ישר אחרי שאנחנו מקבלים את העמלה שלנו.
 
אנחנו לא משחקים בכסף של פרטנרים שלנו.
 
אנחנו יכולים להגיד לכם שנכבנו על בשרנו בעבודה עם לנדרים ואמרנו שאצלנו זה יהיה שונה – הפננו מעל ל 200 לקוחות ללנדר ישראלי מוכר ומתוכם קיבלנו פעמיים 500 דולר בלבד! סך הכל 1000 דולר מתוך 200 הלוואות. בדיחה.
ללא שקיפות וללא מעקב.
אנחנו מאמינים ב – מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך ולכן כל מה שראינו בתוכנית ההפניות שלא אהבנו – דאגנו שלא יהיה אצלו.
 i

הרשמה למערכת הברוקרים

יש להרשם באתר למערכת הברוקרים עם הפרטים שלכם. אין צורך להיות עם רשיון. ניתן למלא מספר טלפון במקום מספר רשיון ולבחור באפשרות של שותפים.

אפשרות הרשמה ללא הלוגו שלנו - White Label

באפשרותכם להעלות אל הלוגו שלכם בהרשמה ואז הלקוחות שלכם שמגיעים לאתר שלכם לא יודעים בכלל על קיומנו רק לאחר הפניה והתחלת המכרז להלוואה.

אישור הרשמה וקבלת קוד להטמעה באתר

לאחר ההרשמה תעדכנו אותנו כך שנוכל לאשר את הבקשה – אנחנו נוציא לכם מהמערכת שלושה קודים שמאפשרים הצגה שונה של טופס הבקשה להלוואה. ניתן לראות דוגמאות בלחיצה למטה.

אז מה כלול בקודים שאתם מקבלים
 
קוד לטופס פתיחת הלוואה להכנסה לאתר שלכם עם הלוגו הפרטי שלכם (שום אזכור שלנו):
 1. קוד שכולל גלילה אוטומטית
2. קוד ללא גלילה אוטומטית
3. קוד מולטי סטפ – השאלון יהיה במספר דפים ובמספר דפים שונים
 
למה יש כמה קודים?
כדי שתוכלו לבחור מה מתאים יותר לנראות והעיצוב של האתר שלכם וחווית המשתמש שאתם רוצים ללקוחות שלכם שממלאים שאלון לתחילת הלוואה

קישורים ישירים לטופס במידה ואין לכם אתר

מעבר לזה, במידה ואין לכם אתר, אתם מקבלים שני קישורים ייעודיים שתוכלו לשלוח ללקוחות שלכם.
 
בדוגמאות שלמטה תוכלו לראות קישורים ישירים לטופס שתוכלו לשלוח ללקוחות שלכם לינק עם טופס מולטי סטפ – טופס שכולל מספר שלבי מילוי, ולינק עם טופס רגיל.
 

קישורים ישירים לטופס במידה ואין לכם אתר

רוצים להצטרף אלינו בתור ברוקרים למשכנאות?
פשוט מאוד – מלאו את הטופס הצטרפות באתר – בלחיצה למטה.
בהצלחה!!!