מידע לנרשמים בתור ברוקרים למשכנאות

מה זה אומר ברוקר משכנתאות?

במידה ואתם עוסקים בליווי משקיעים, הייתם יזמי השבוע או פשוט יש לכם הכרות עם הרבה לקוחות או תלמידים שמעוניינים לקבל הלוואות בארה”ב לאחר מכרז מקי של מאות גופי מימון מימון – ויש לכרז מקי של מאות גופי מימון מימון? הוא מגיע לאתר שלכם, ממלא את טופס הבקשה והוא רשום אצלנו כלקוח שלכם.

מה חשוב לנו בשותפות אתכם?

ugavi
כל הלוואה עתידית – מהנסיון שלנו לנדרים בדרך כלל נותנים עמלה רק להלוואה הראשון לנדרים בדרך כלל נותנים עמלה רק להלוואה הראשית נדרים.
תוכלו להסיר לגמרי את הלוגו שלנו מהקישור שאתם שולחים ללקוח או הקוד באתר שלכם על ידי הכנסת בוגו חליפי שלכם – הלקודל שלכם עוד כה שלא יוכל לעקוף אתכם.
 
uwazi
ברישום שלנו כברוקרים של לנדרים אחרים חווינו חוסר שקיפות – לא היה לנו מעקב אחרי התקדמות ההלוואה מתחילתה ועד סופה, ולא תקדמות ההלוואה מתחילתה ועד סופה, ולא תקדמות׃
אנחנו כדי לשנות בדיוק את מה שהפריע לנו – יש לכם מעקב מלא אחרי התקדמות ההלוואה מתחילתה ועד סופה, ממש כמו ללוה.
 
עמלות
אנחנו מאמינים שהעמלות שמשולמות לכם יהיו על חשבוננו ולא על חשבון הלווה – הלווה ישלם בדיוק אותו דבר אם בא דרככם או ישירות הלווה – אותו.
מה שראינו אצל לנדרים אחרים זה שהם מעמיסים את העמלה שלכם לתוך הסגירה של הלקוח – אנחנו לא עושים את זה! אנחנו פשוט מרוויחים פחות.
בשביל להיות אטרקטיביים, העמלות שלנו גם כה הנמוכות בתעשייה לרווחת הלווה – ואתם שותפים שלנו – אנחנו עושים את כל העבודה ומחז14 עוד ים על מערכות הטכנולוגיה הטובות ביותר לניהול הלוואות – ואתם מקבלים הכנסה פסיבית.
מידת המעורבות שלכם בתהדיך ההלוואה היא לשיקולכם – יש לכם גישה בדיוק פורטל של הלוה שלכם ותוכלו לעשות ריפרש הסום כל היום ח שלכם – ולראות איפה היא עומדת בתהליך ולדעת מתי מגיע לכם כסף.
 
גובה העמלה
1/3 kati ya masaa machache - sehemu ya XNUMX/XNUMX.
Matangazo na maelezo zaidi - tembelea tovuti hii.
העמלה נלקחת מאיתנו ולא מועמסת על הלקוח.
 
יש הלוואות – במיוחד הקטנות – שאתם מקבלים יותר מאיתנו במיוחד במקרים בהם ההלוואה מתארכת – אנחנו משלמים משכורות ל 13 אנשי צוות הלוואה כן כן הצוות שלנו מעבר למשכורת מקבל בונוסים בסגירה וזה יוצא מכיסנו ולא משפיע על מה שאתם מקבלים .
 
Je, ungependa kujua nini?
אז הכל אצלנו זה שקיפות מלאה ללקוח ולכם – יש באתר שלנו טבלת עלויות ידועה מראש לפי התוכנית של הלווה – רגילה או פרמיום, וגובה.
 
כמו כן בסיום ההלוואה – תקבלו צילום מסך של האינור ב HUD שמראה את עמלת הברוקר – מה שכתוב שם – תקבלו צילום מסך של האינזור ב HUD שמראה את עמלת הברוקר – מה שכתוב שם – אתם מקבלים 1/3 בלי חוכמות שם.
 
אנחנו לא משחקים בכסף של פרטנרים שלנו.
 
אנחנו יכולים להגיד לכם שנכבנו על בשרנו בעבודה עם לנדרים ואמרנו שאצלנו זה ייה שונה – הפננו מעל 200 לקוחות ללנדר ישראל מוכר ומיתו 500! סך הכל 1000 דולר מתוך 200 הלוואות. kumbuka.
ללא שקיפות וללא מעקב.
אנחנו מאמינים ב – מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך ולכן כל מה שראינו בתוכנית ההפניות שלא אהבנו – דאגנו שלאיהיה אצלו.
 i

הרשמה למערכת הברוקרים

יש להרשם באתר למערכת הברוקרים עם הפרטים שלכם. אין צורך להיות עם רשיון. נית למלא מספר טלפון במקום מספר רשיון ולבחור באפשרות של שותפים.

אפשרות הרשמה ללא הלוגו שלנו - White Label

באפשרותכם להעלות אל הלוגו שלכם בהרשמה ואז הלקוחות שלכם שמגיעים לאתר שלכם לא יודעים בכלל על קיומנו רק לאחר הפניה והואתחלת המכרז׃

אישור הרשמה וקבלת קוד להטמעה באתר

לאחר ההרשמה תעדכנו אותנו כך שנוכל לאשר את הבקשה – אנחנו נוציא לכם מהמערכת שלושה קודים שמאפשרים הצגה שונה של טופס הבקשה לה. ניתן לראות דוגמאות בלחיצה למטה.

אז מה כלול בקודים שאתם מקבלים
 
קוד לטופס פתיחת הלוואה להכנסה לאתר שלכם עם הלוגו הפרטי שלכם (שום אזכור שלנו):
 1. קוד שכולל גלילה אוטומטית
2. קוד ללא גלילה אוטומטית
3. Kadi ya Mtaalamu wa Urembo - Mgawanyiko wa Yehova na Msaidizi wa Kitaifa.
 
Je, una nafasi gani?
כדי שתוכלו לבחור מה מתאים יותר לנראות והעיצוב של האתר שלכם וחווית המשתמש שאתם רוצים ללקוחות שלכם שממלאים שאלון לתחות

קישורים ישירים לטופס במידה ואין לכם אתר

מעבר לזה, במידה ואין לכם אתר, אתם מקבלים שני קישורים ייעודיים שתוכלו לשלוח ללקוחות שלכם.
 
בדוגמאות שלמטה תוכלו לראות קישורים ישירים לטופס שתוכלו לשלוח ללקוחות שלכם לינק עם טופס מולטי סטפ – טופס שכולל מספרלינק עם טופס רגיל.
 

קישורים ישירים לטופס במידה ואין לכם אתר

רוצים להצטרף אלינו בתור ברוקרים למשכנאות?
פשוט מאוד – מלאו את הטופס הצטרפות באתר – בלחיצה למטה.
Imefanikiwa!!!